POZEMKY VELEŇ

O LOKALITĚ

Obec Veleň se nachází v přímém sousedství hlavního města Prahy, takže za pět až deset minut jízdy můžete být u stanice metra či v nákupních centrech v Letňanech nebo v Čakovicích.

Pozemky Veleň - lokalita

Obec má solidní občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy a je napojena na pražskou MHD.
Díky své ideální poloze nabízí Veleň perfektní kombinaci klidného venkovského bydlení uprostřed přírody a přitom nadosah všem příležitostem, které poskytuje velkoměsto.

Lokalita „Podháj“, která získala své jméno od přilehlého rybníka, je komplexním projektem, na jehož konci bude vilová čtvrť se 65 parcelami pro samostatné rodinné domy s uliční zelení obklopená dětským hřištěm, parkem a unikátní přírodní lokalitou kolem Mratínského potoka s rybníkem, loukami a lesem a s přirozenou návazností na stávající zástavbu v obci.

Lokalita je vybavena všemi inženýrskými sítěmi od elektřiny, plynu, vodovodu, kanalizace přes zámkovou dlažbu, stání pro kontejnery na tříděný odpad, veřejné osvětlení až po rozvod optických kabelů pro vysokorychlostní internet a vysazené stromy v ulicích. Projekt je dokončen a zkolaudován.

Protože projekt vznikal od samého počátku v úzké spolupráci s obcí, bude jeho součástí i výsadba více než hektarového parku včetně dětského hřiště s herními prvky.

Územní plán v této lokalitě dovoluje pouze výstavbu individuálních rodinných domů, při minimální výměře parcel 800 m2 a maximální zastavěnosti 40%. Tím je zajištěno, že lokalita nemůže být znehodnocena například unifikovanými řadovými domy.


Zkolaudováno - možnost ihned stavětPostup Výstavby